Kurs składki zus przedsiębiorcy
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń
+48 885 020 883
Kurs specjalista ds. kadr i płac
Nasze kursy
Kurs podstawy rachunkowości

E-book PUE ZUS

E-book PUE ZUS to zbiór praktycznych porad, dzięki którym poznasz jak sprawnie poruszać się po Platformie Usług Elektronicznych oraz usprawnić codzienne funkcjonowanie firmy. Zawiera on praktyczne porady dotyczące każdej z zakładek PUE ZUS jakimi są: ubezpieczony, świadczeniobiorca, płatnik oraz e-płatnik. Jeśli nurtują Cię pytania: Gdzie znajdę moje deklaracje rozliczeniowe? Jak złożę wniosek o niezaleganie w składkach ? …, a także wiele innych – treści zawarte w E-booku z pewnością pomogą Ci odnaleźć na nie odpowiedź, tym bardziej, że zawiera on gratis w postaci adresu kontaktowego, na który jako posiadacz E-booka możesz przesłać Twoje indywidualne pytanie dotyczące obsługi PUE ZUS.
Przejdź do kursu
Szkolenia biznesowe online

Składki ZUS przedsiębiorcy w JDG – ujęcie praktyczne

Głównym celem kursu jest przedstawienie tematyki składek ZUS przedsiębiorcy prowadzącego jednoosobową działalność gospodarczą w ujęciu praktycznym. Uczestnik pozna ulgi z jakich może skorzystać w ZUS jak również dokładne wyjaśnienie wysokości składek jakie zobowiązany jest opłacać.
Przejdź do kursu
Szkolenia w biznesie online

Podstawy rachunkowości finansowej- Kurs weekendowy on line.

Celem kształcenia jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie uczestników do wykonywania zawodu: księgowy (kod zawodu 331301).

Kurs stanowi wprowadzenie do podstawowych zagadnień z zakresu rachunkowości uwzględniające aktualną sytuacje prawną. Kurs jest więc nie tylko elementem nabycia wiedzy, ale przede wszystkim takiej umiejętności, która pozwoli uczestnikom szkolenia na wypracowanie jej intuicyjnych zastosowań.

Przejdź do kursu
Kurs składki zus przedsiębiorcy

Specjalista ds. kadr i płac - kurs weekendowy on-line

Celem kursu jest przygotowanie uczestników kursu do wykonywania zawodu specjalisty w dziale kadr i płac. Udział w kursie umożliwi uczestnikom zapoznanie się z zagadnieniami prawa pracy, podatku dochodowego od osób fizycznych, ubezpieczeń społecznych, naliczania i ewidencji wynagrodzeń niezbędnych do pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym . Podczas kursu słuchacze nabędą również praktyczne umiejętności z zakresu obsługi programów kadrowo-płacowych tj. Optima i Płatnik
Przejdź do kursu
Kurs specjalista ds. kadr i płac
Oferujemy: szkolenia w biznesie online, szkolenia biznesowe online, szkolenia online, kurs PUE ZUS, kurs Podstawy rachunkowości, kurs Specjalista ds. kadr i płac, kurs Składki ZUS przedsiębiorcy.
Kontakt
Domaradz 424 oraz Al. J. Piłsudskiego 34
(C.H.Europa II) Rzeszów
+48 885 020 883
jadwigadytko.dj@interia.pl

Zapraszamy z: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Kielce, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zielona Góra

Copyright 2023 © Kancelaria Księgowa Jadwiga Dytko Projekt i wykonanie  Kurs podstawy rachunkowości WGB-Group

szkolenia w biznesie, szkolenia biznesowe, szkolenie księgowej, szkolenia online, kursy biznesowe, podstawy rachunkowości finansowej, kurs specjalista ds kadr i płac, kurs księgowości